Tuesday, November 13, 2007

غارتگران رژیم اپارتاید در حال غارت آثار تاریخی و طبیعی مراغه هستندغارتگران رژیم اپارتاید در حال غارت آثار تاریخی و طبیعی مراغه هستند

میللی شورا- دوشنبه 21 آبان ماه: اعتماد ملی: شنيده شده كه نماينده مراغه در مجلس، چندي پيش در مراسمي كه به مناسبت بازگشايي هتل درياي مراغه برگزار شده بود، از فروش دندان انسان ماقبل تاريخ كه به تازگي در مناطق غني فسيلي اين شهر يافت شده، خبر داده است.به گزارش <تابناك> از مراغه، اين خبر در حالي اعلا‌م شده كه موج بي‌توجهي‌ها نسبت به ميراث غني فرهنگي كشور در اين شهر رو به افزايش است؛ ساخت خياباني در منطقه باستاني مراغه كه منجر به تخريب چندين بناي ثبت‌شده تاريخي شده و ساخت‌وسازهاي بدون مجوز در كنار مقبره هلا‌كوخان بخشي از روند نگران‌كننده رو به رشد تخريب آثار باستاني در اين شهر به شمار مي‌رود.

میللی شورا- دو سال پیش به دنبال توزیع یک نشریه دانشگاهی در مراغه و افشای غارتگران و ویرانگران شهر، جمعی از دانشجویان مراغه از جمله آقای یاشار حکاک پور روانه زندان و شکنجه شدند. دو سال پیش این دانشجویان همانهایی را می گفتند که اکنون برخی از مخالفان دولت از روی بغض احمدی نژاد می گویند. ملت آذربایجان بخوبی می داند که تا بعنوان صاحب خانه کلید خانه اش را به دست نیاورد در خانه خودش نیز غارت خواهد شد!

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< Home